Ćwicz efektywnie i bezpiecznie z trenerem personalnym Mateuszem Songo, pod specjalistyczną opieką lekarską.

 

Nasze pakiety GOLD I PLATINUM to propozycja dla wszystkich, którym zależy na bezpiecznym modelowaniu ciała i poprawie stanu zdro­wia. Zespół doświadczonych specjalistów (trener i lekarze) towarzyszyć Ci będzie na każdym etapie metamorfozy.

 

Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, czy wypracować mięśnie i poprawić sobie nastrój, Twoje ćwiczenia powinny być rozsądnie rozplanowane, a organizm do nich odpowied­nio przygotowany.

 

Istnieje wiele mitów na temat tego, jak zaplanować trening, by był najbardziej efektywny. Sa­modzielne wykonywanie ćwiczeń, bez właściwej techniki i indywidualnego dopasowania, może przynieść więcej szkody,  niż pożytku, a co gorsze, może także odbić się na Twoim zdrowiu.

 

Aby trening był skuteczny, powinien zostać spersonalizowany, dostosowany do Twoich możliwości fizycznych oraz oczekiwań, a wszystko w  oparciu o aktualny stan zdrowia.  Dlatego na początek proponu­jemy Ci wizytę u lekarza specjalisty, który oceni wydolność i obciążenia, z jakimi Twój organizm może pracować. Po­zwoli to trenerowi ustalić indywidualny plan modelowania ciała. Dzięki temu będzie można ocenić efekty naszej pracy na każdym etapie matamorfozy. 

Zapoznaj się z pakietami poniżej!

WYBIERZ PAKIET DOSTOSOWANY DO TWOICH POTRZEB

1111.jpg
NEW_GOLD.jpg

TRENER PERSONALNY

Mateusz Songo

 

Champion IFBB-fitness

Trener personalny

Trener przygotowania motorycznego

Trener przygotowania fizycznego i motorycznego. Współpracuje z zawodowymi sportowcami, przygotowując ich do zawodów, modeluje i poprawia sprawność gwiazd polskiego show biznesu. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, poświęcając potrzebny czas i dostosowując precyzyjnie poziom aktywności. Swoją wiedzę zdobył podczas wieloletniego pobytu w USA. 

 

Jest czynnym sportowcem osiągającym sukcesy sportowe. Specjalizuje się w sportach walki, fitness i akrobatyce. Wielokrotnie występuje w mediach jako ekspert fitness modelingu. 

 

Nieustannie rozwija swój potencjał sportowy, a jego wygląd potwierdza, że wszystko jest możliwe.

LEKARZE SPECJALIŚCI

dr n. med. Piotr Niedziałkowski


Specjalista chorób wewnętrznych i alergologii                                               

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej                                                  Ekspert mikroodżywianiao

Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME", właściciel Centrum Estetyki Medycznej oraz absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging oraz członek francuskiego stowarzyszenia medycyny prewencyjnej MEDIPREVENT.

 

Doświadczenie medyczne uzyskał w Klinice Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii i Alergologii oraz w Zakładzie Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat ekspert medyczny z zakresu alergologii i medycyny estetycznej oraz nauczyciel i wykładowca w tym zakresie.

 

Zajmuje się trudnymi przypadkami medycznymi oraz przywracaniem prawidłowego funkcjonowania organizmu. Swoje zalecenia opiera na nowoczesnych badaniach naukowych oraz wieloletniemu doświadczeniu praktycznemu. 

lek. med. Robert Gąsior


Specjalista medycyny rodzinnej                                             

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej                                                Ekspert mikroodżywianiao

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Właściciel Centrum Estetyki Medycznej. Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z medycyny rodzinnej.

 

Członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME" oraz członek francuskiego stowarzyszenia medycyny prewencyjnej MEDIPREVENT.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu dorosłych i dzieci. Zajmuje się trudnymi przypadkami medycznymi oraz przywracaniem prawidłowego funkcjonowania organizmu. Każdy pacjent jest traktowany przez niego indywidualnie i holistycznie.

© 2023 by We Smile. Proudly created with Wix.com