3n.jpg

Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME", Właściciel Centrum Estetyki Medycznej oraz Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

​Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania oraz członek francuskiego stowarzyszenia medycyny prewencyjnej MEDIPREVENT.

Organizator konferencji naukowych i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Doświadczenie medyczne uzyskał w Klinice Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii    i Alergologii oraz w Zakładzie Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat ekspert medyczny z zakresu alergologii i medycyny estetycznej oraz nauczyciel i wykładowca w tym zakresie.

Medycyną estetyczną zajmuje się od kilkunastu lat. Dzięki dużemu doświadczeniu klinicznemu w leczeniu ciężko chorych pacjentów z problemami internistycznymi, pneumonologicznymi, alergologicznymi oraz z zaburzeniami odporności, potrafi całościowo ocenić stan ogólny Pacjenta i dobrać najlepszy plan postępowania przeciwstarzeniowego i estetycznego.

Uważa, że Pacjent jest wizytówką lekarza medycyny estetycznej, a zdrowie i naturalny wygląd to cele jakie powinny przyświecać każdej wizycie. Lubi zajmować się trudnymi przypadkami klinicznymi, w szczególności poznaniem ich przyczyn, a nie wyłącznie leczeniem objawów. W swojej praktyce stosuje tylko sprawdzone i bezpieczne metody terapeutyczne. Jako jeden z nielicznych stosuje w swojej praktyce całościowe podejście do odmładzania. 

Specjalista chorób wewnętrznych  i alergologii
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Piotr Niedziałkowski

17G.jpg

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Właściciel Centrum Estetyki Medycznej. Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z medycyny rodzinnej. Członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME".

Wiedza zdobyta podczas pracy jako lekarz rodzinny pozwala na odpowiednią weryfikację zdrowia i indywidualny dobór zabiegu estetycznego dla pacjenta. Posiada duże doświadczenie w leczeniu dorosłych i dzieci. Każdy pacjent jest traktowany przez niego indywidualnie.

Specjalista medycyny rodzinnej
Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Lek.med. Robert Gąsior

00g.jpg

Dyplomowana magister pielęgniarstwa. Potrafi wydobyć ze skóry, to co najpiękniejsze oraz doradzić jak odpowiednio pielęgnować ciało. 

Zawsze chciała pracować z ludźmi i im pomagać, więc zawód pielęgniarki był naturalnym wyborem. Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziale kariologii i chorób wewnętrznych oraz urologii.

Przez kilka ostatnich lat współpracowała z dr Piotrem Niedziałkowskim i dr Robertem Gąsiorem, początkowo w Centrum Medycznym a następnie w Centrum Medycyny Estetycznej. Jest najlepszym przykładem, że praktyka i teoria muszą zawsze się uzupełniać. Była członkiem zespołu, który wraz z dr Piotrem Niedziałkowskim wprowadził jako pierwszy ISO w medycynie estetycznej, w Polsce. 

Pracuje również jako manager, wykorzystując swój niesamowity potencjał. Wierzy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko talent, ciężka praca, ale i ludzie, których spotykamy na swojej drodze.

Stawia na jakość, profesjonalizm i zadowolenie oraz bezpieczeństwo pacjenta.

Prywatnie, Małgosia jest miłośniczką podróży, zwierząt, ekologicznych produktów, wegetariańskiego jedzenia i latynoskiej muzyki. Klasa sama w sobie - wiedza i miłość do tego co robi. 

Pielęgniarka

mgr Małgorzata Kukawska

3mon.jpg

Dyplomowana magister pielęgniarstwa. W Centrum Estetyki Medycznej zajmuję się kosmetologią medyczną. Jej pozytywne nastawienie do dnia dzisiejszego udzieli się każdemu :) Jest wulkanem dobrej energii, która sprawi, że Twój dzień będzie lepszy i ładniejszy.

Pielęgniarka

mgr Monika Brzezińska

8O.jpg

Niezwykle przyjazna i pomocna, to dzięki Niej Twój pobyt w Centrum Estetyki Medycznej będzie miłym akcentem dnia. Zawsze znajdzie dogodny termin wizyty :)

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Aleksandra Bogdał

8.jpg

Swoje doświadczenie zdobywał w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i stomatologicznej. W Centrum Estetyki Medycznej jest odpowiedzialny za rozwój oraz za organizację pracy Kliniki, a także za bezpośredni kontakt z Pacjentami, dbając o ich bezpieczeństwo i komfort.. Chętnie udzieli informacji dotyczących zabiegów z medycyny estetycznej i profilaktyki zdrowia.

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Tomasz Aksamitowski

© 2023 by We Smile. Proudly created with Wix.com