Zanim wykonasz zabieg

W Centrum Estetyki Medycznej wykonujemy tylko sprawdzone i uzupełniające się wzajemnie zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej. Naszym pacjentom proponujemy kilka skutecznych metod poprawy stanu skóry:

Oczyszczanie skóry – wykonujemy peelingiem wodorowym. Przed rozpoczęciem peelingu wykonujemy procedurę otwierającą pory, dzięki czemu uzyskujemy 3x lepszą skuteczność oczyszczania. Po zabiegu peelingu wodorowego stosujemy naturalną metodę poprawiającą odżywienie skóry. Całość zabiegu kończymy wprowadzaniem substancji odżywczych a także wysokiej jakości kremem Ringana.

Kolejnym zabiegiem jest peeling węglowy, który jeszcze do niedawna można było wykonywać laserowo. Proponowany przez nas peeling, to nowoczesna formuła odświeżająca skórę, która zawiera trzy rodzaje peelingów o różnych właściwościach, odmładzające peptydy oraz aktywny węgiel. W międzyczasie dbamy o stan skóry rąk, wykonując procedurę złuszczania starego naskórka, woskowania i odżywiania.


Mamy również do dyspozycji INDIBĘ MEDYCZNĄ, o szerokim spektrum wskazań, od redukcji cellulitu, terapii liftingującej, modelowania ciała do poprawy struktury skóry. Już po pierwszym zabiegu są widoczne efekty. Dla zachęty wprowadziliśmy tańszy pierwszy zabieg próbny.


Proponowane przez nas zabiegi pomagają naszym pacjentom w leczeniu trądziku i zmian potrądzikowych, przebarwień, wiotkości skóry, cellulitu, blizn, problemów ze skórą szyi i pod oczami. INDIBA MEDYCZNA jest jednym z niewielu urządzeń, które dzięki swojemu dużemu profilowi bezpieczeństwa może być stosowane u osób z chorobami autoimmunologicznymi i nowotworami.

© 2023 by We Smile. Proudly created with Wix.com