Dr n. med. Piotr Niedziałkowski

Specjalista chorób wewnętrznych  i alergologii

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME", Właściciel Centrum Estetyki Medycznej oraz Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

​Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging, Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania oraz członek francuskiego stowarzyszenia medycyny prewencyjnej MEDIPREVENT.

Organizator konferencji naukowych i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Doświadczenie medyczne uzyskał w Klinice Chorób Wewnętrznych, Pneumonologii    i Alergologii oraz w Zakładzie Immunologii i Alergologii Klinicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat ekspert medyczny z zakresu alergologii i medycyny estetycznej oraz nauczyciel i wykładowca w tym zakresie.

Medycyną estetyczną zajmuje się od kilkunastu lat. Dzięki dużemu doświadczeniu klinicznemu w leczeniu ciężko chorych pacjentów z problemami internistycznymi, pneumonologicznymi, alergologicznymi oraz z zaburzeniami odporności, potrafi całościowo ocenić stan ogólny Pacjenta i dobrać najlepszy plan postępowania przeciwstarzeniowego i estetycznego.

Uważa, że Pacjent jest wizytówką lekarza medycyny estetycznej, a zdrowie i naturalny wygląd to cele jakie powinny przyświecać każdej wizycie. Lubi zajmować się trudnymi przypadkami klinicznymi, w szczególności poznaniem ich przyczyn, a nie wyłącznie leczeniem objawów. W swojej praktyce stosuje tylko sprawdzone i bezpieczne metody terapeutyczne. Jako jeden z nielicznych stosuje w swojej praktyce całościowe podejście do odmładzania. 

Lek.med. Robert Gąsior

Specjalista medycyny rodzinnej

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu i Studiów Podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Właściciel Centrum Estetyki Medycznej. Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej, posiada specjalizację z medycyny rodzinnej. Członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej "POLME".

Wiedza zdobyta podczas pracy jako lekarz rodzinny pozwala na odpowiednią weryfikację zdrowia i indywidualny dobór zabiegu estetycznego dla pacjenta. Posiada duże doświadczenie w leczeniu dorosłych i dzieci. Każdy pacjent jest traktowany przez niego indywidualnie.

mgr Marcin Jachimiak

Pielęgniarz / Linergista

Ratownik medyczny, pielęgniarz, specjalista od pigmentacji medycznej.  Przygodę z medycyną rozpoczął w wieku 16 lat, jeżdżąc jako wolontariusz w Pogotowiu Ratunkowym.  Pasje dopełniły 3 kierunki studiów ukończonych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz liczne kursy i szkolenia. Doświadczenie zawodowe zdobywał w zespołach wyjazdowych Pogotowia Ratunkowego, na sali intensywnej opieki kardiologii interwencyjnej, a także w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Pierwsze kroki w medycynie estetycznej stawiał  w renomowanej klinice - Centrum Zdrowej Skóry, pod kierunkiem dr n.med. Piotra Niedziałkowskiego,  gdzie wraz z zespołem zdobyli pierwszy i jedyny w Polsce certyfikat jakości ISO dla placówki medycyny estetycznej. Jest specjalistą w wykonywaniu makijażu permanentnego medycznego, zabiegów modelowania ciała, epilacji  i kosmetologii medycznej. Jego nazwisko stało się swoistą marką, po którą pacjentki potrafią pokonać kilkaset kilometrów. Prowadzi Kursy Pierwszej Pomocy i pomaga kadrze pielęgniarskiej stawiać pierwsze kroki w świecie medycyny estetycznej.

Dyplomowana magister pielęgniarstwa. Potrafi wydobyć ze skóry, to co najpiękniejsze oraz doradzić jak odpowiednio pielęgnować ciało. 

Zawsze chciała pracować z ludźmi i im pomagać, więc zawód pielęgniarki był naturalnym wyborem. Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziale kariologii i chorób wewnętrznych oraz urologii.

Przez kilka ostatnich lat współpracowała z dr Piotrem Niedziałkowskim i dr Robertem Gąsiorem, początkowo w Centrum Medycznym a następnie w Centrum Medycyny Estetycznej. Jest najlepszym przykładem, że praktyka i teoria muszą zawsze się uzupełniać. Była członkiem zespołu, który wraz z dr Piotrem Niedziałkowskim wprowadził jako pierwszy ISO w medycynie estetycznej, w Polsce. 

Pracuje również jako manager, wykorzystując swój niesamowity potencjał. Wierzy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko talent, ciężka praca, ale i ludzie, których spotykamy na swojej drodze.

Stawia na jakość, profesjonalizm i zadowolenie oraz bezpieczeństwo pacjenta.

Prywatnie, Małgosia jest miłośniczką podróży, zwierząt, ekologicznych produktów, wegetariańskiego jedzenia i latynoskiej muzyki. Klasa sama w sobie - wiedza i miłość do tego co robi. 

mgr Monika Brzezińska

Pielęgniarka

Dyplomowana magister pielęgniarstwa. W Centrum Estetyki Medycznej zajmuję się kosmetologią medyczną. Jej pozytywne nastawienie do dnia dzisiejszego udzieli się każdemu :) Jest wulkanem dobrej energii, która sprawi, że Twój dzień będzie lepszy i ładniejszy.

Aleksandra Bogdał

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Niezwykle przyjazna i pomocna, to dzięki Niej Twój pobyt w Centrum Estetyki Medycznej będzie miłym akcentem dnia. Zawsze znajdzie dogodny termin wizyty :).

                                                                         

Tomasz Aksamitowski

Manager Centrum Estetyki Medycznej

Swoje doświadczenie zdobywał w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i stomatologicznej. W Centrum Estetyki Medycznej jest odpowiedzialny za rozwój oraz za organizację pracy Kliniki, a także za bezpośredni kontakt z Pacjentami, dbając o ich bezpieczeństwo i komfort.. Chętnie udzieli informacji dotyczących zabiegów z medycyny estetycznej i profilaktyki zdrowia.