PEELING WODOROWY

Wodór (H₂), jako gaz o najmniejszej cząsteczce, wyjątkowo głęboko przenika strukturę skóry - aż do poziomu komórkowego – ma jednocześnie najefektywniejsze działanie osmotyczne, dzięki czemu preparaty lecznicze oddziałują na skórę z niespotykaną dotąd skutecznością! Najistotniejszym jednak dla zdrowia skóry działaniem wodoru jest neutralizacja wolnych rodników, które mają bezpośredni wpływ na proces starzenia się organizmu.

 

Zabieg z wykorzystaniem technologii aktywnego wodoru zwiększa poziom nawilżenia skóry, która staje się gładka i wyciszona, ujścia gruczołów łojowych są oczyszczone z niezwykłą precyzją, a objawy trądziku czy powstawanie zaskórników są wyraźnie wyhamowane, zmniejsza się bowiem produkcja łoju.

 

Peeling wodorowy H2GenPeel™ to innowacyjny system łączący oczyszczanie wodorem, peeling wodny oraz infuzję jonową. Urządzenie wytwarza mikroskopijne cząsteczki wodoru, którymi nasycony strumień wody przenosi i dozuje na skórę specjalna głowica zabiegowa. Głowica działa w systemie wysokiego ciśnienia ujemnego,które działa jak bardzo dokładny peeling, usuwa zrogowaciały naskórek, cywilizacyjne zanieczyszczenia skóry, resztki makijażu czy kremów. Skóra pozostaje idealnie czysta i świeża. Dodatkowym działaniem terapii wodorem i tlenem jest wzmacnianie ścian włosowatych naczyń krwionośnych, a zatem zabieg ten wskazany także dla skór naczyniowych, a nawet z trądzikiem różowatym. Zabieg oczyszczania wodorowego zmniejsza obrzęki i poprawia napięcie skóry. Skóra staje się nie tylko doskonale oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona.

 

Dodatkowe funkcje urządzenia H2GenPeel™:

- infuzja wodorowa

- fale radiowe RF

- sonoforeza

- peeling kawitacyjny

- głowica cold (chłodząca)

 

Wskazania:

- skóra zanieczyszczona, wymagająca dogłębnego oczyszczenia i odświeżenia

- cera naczynkowa

- skóra szara, zmęczona, z oznakami starzenia

- cera odwodniona

- cera trądzikowa

- okolice oczu

 

Przeciwwskazania:

- choroby skóry: aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry

- choroby wewnętrzne: nowotwór, cukrzyca, aktywna infekcja, epilepsja inne zburzenia neurologiczne, alergia

- ciąża, karmienie piersią

- instrumenty medyczne i elektroniczne jak rozrusznik serca; implanty

- nadwrażliwość na prąd elektryczny